r e k l a m a


Tunak Dance rozgrzał zimę. Studenci rozgrzewają się przed Igrami

spot_img
r e k l a m a

Zdziwieni przechodnie nie wierzyli własnym oczom.

Na placu Krakowskim w Gliwicach kilkadziesiąt osób zaczęło wspólnie tańczyć Tunak Dance. Unikatowym „tańcem wojennym” Politechniki Śląskiej gliwiccy studenci rozgrzewali się przed majowymi Juwenaliami. Atmosferę podgrzewali dwaj didżeje radia Roxy – Kędzior i Wieśniak.

– Pokażcie jak się bawią studenci z Gliwic, jak się bawią się Gliwice! – zachęcali studentów do „rozgrzewki”. Zaskoczeni zamieszaniem na placu Krakowskim przechodnie przystawali i fotografowali tupiących i machających rękami studentów. Tak wygląda Tunak Dance rodem z Politechniki Śląskiej.

Flash mob pod wodzą Kędziora i Wieśniaka to kolejna miejska rozgrzewka, jaką zaproponowali studentom organizatorzy tegorocznych Juwenaliów.

– Flash moby to początek i obietnica dobrej zabawy podczas tegorocznych Juwenaliów – zaznaczają organizatorzy. W tym roku bardzo liczą na kreatywność studentów. Dają im wolną rękę i zachęcają do zgłaszania własnych pomysłów na niepowtarzalne i spektakularne imprezy juwenaliowe.

Do 8 marca na profilu sponsora tegorocznych Juwenaliów http://www.facebook.com/Lech, studenci mogą zgłaszać swoje propozycje na juwenaliową zabawę w danym mieście. Podczas głosowania (w dniach od 12 do 25 marca) sami wybiorą pomysł, który podoba im się najbardziej. – Tegoroczne Juwenalia to sprawdzian, na co stać dzisiejszych studentów, a my zrealizujemy pomysł, który wygra w danym mieście – zapewniają organizatorzy.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI