spot_imgspot_img


Tych mężczyzn szuka policja. Podejrzani o oszustwo

22 lutego w Gliwicach doszło do oszustwa na szkodę starszej kobiety. Nieznani sprawcy wprowadzili pokrzywdzoną w błąd, informując o chorobie członka jej rodziny i konieczności przekazania znacznej sumy pieniędzy na niezbędne lekarstwo.

„W trakcie czynności dochodzeniowych policjanci zabezpieczyli wizerunki dwóch mężczyzn, wytypowanych jako podejrzani w tej sprawie. Niestety, tożsamości ich nie udało się do tej pory ustalić. Prosimy zatem wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z publikowanego zdjęcia, o przekazanie swojej wiedzy prowadzącym postępowanie. Można to zrobić w sposób osobisty lub telefoniczny” – informuje policja.

Kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach – ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 119, tel. 47 8592 385 lub z najbliższą jednostką Policji.

„Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nie będą w żaden sposób niepokojone czy dopytywane. Za to każda informacja będzie sprawdzona i obiektywnie, dogłębnie sprawdzona” – zapewnia policja.
g

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
20 dni temu

podobni tych przebierańców z Polskiej Policji… Może nie tylko podobni 😀

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI