Tych mężczyzn szukają policjanci z dwóch komisariatów

Policjanci z komisariatów II i V prowadzą postępowania w sprawie podobnych przestępstw, do których doszło w sklepach drogeryjnych w marcu i kwietniu br. Wraz z zawiadomieniami od przedstawicieli pokrzywdzonych sieci drogerii, stróże prawa otrzymali zdjęcia podejrzanych o kradzieże. Śledczy dążą teraz do ustalenia tożsamości widocznych na zdjęciach nieznanych mężczyzn.

Policjanci przeprowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży perfum o wartości, w każdym przypadku, prawie 1000 złotych, jednak nie zdołano ustalić tożsamości sprawców. Nieznani mężczyźni, uwiecznieni na otrzymanych z drogerii zdjęciach, są podejrzani o kradzież mienia. Być może ktoś ich rozpozna.

– W przypadku rozpoznania osób ze zdjęcia, na którym widoczni są dwaj mężczyźni, prosimy o kontakt z prowadzącym sprawę st. asp. Rafałem Chmielewskim z V komisariatu, tel. 478590379, e-mail: [email protected] – informuje policja.

– Osoby rozpoznające lub tylko podejrzewające, kogo przedstawia zdjęcie, na którym jest tylko jeden sprawca, proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Gliwicach, tel. 47 8590200, e-mail: [email protected] – informuje policja.

– Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą ani wzywane, ani dopytywane – zapewniają funkcjonariusze.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI