r e k l a m a
spot_imgspot_img

Tydzień na drogach. Jedna ofiara, kilka osób rannych

Gliwicka drogówka podsumowała miniony tydzień.

W ciągu ostatnich siedmiu di na drogach Gliwic i powiatu doszło do 3 wypadków drogowych, w których zginęła jedna osoba, a pięć zostało rannych. Odnotowano 64 kolizje pojazdów. W ciągu tygodnia zatrzymano 21 nietrzeźwych kierowców.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maciek
maciek
13 lat temu

pijani kierowcy nas wszystkich pozabijają. dlaczego w tym kraju nie można ich karac lepiej? nie wsadzajmy ich do pudła tylko niech sprzątają ulice w kamizelkach z napisem „jeździłem po pijaku samochodem”

jacek
jacek
13 lat temu

wczoraj koło giełdy znów stali i łapali, nawet chyba kilku wpadło bo w sobote pija a rano jada na giełde

Kaśka
Kaśka
13 lat temu

a teraz sami sobie odpowiedzcie ile razy pozwoliliście jechac po piwku lub po kieliszku lub rano po imprezce żonie, mężowi, chłopakowi….. na pewno każdy z nas ma coś na sumieniu

xyz
xyz
11 lat temu

Ogladałem program chyba z Australi w którym policja zatrzymała kierowcę ze wskazaniem i bez prawa jazdy. Poruszał się samochodem swojej dziewczyny. Efekt – mandat i areszt samochodu na dwa miesiące. Za ten areszt musi zapłacić albo kierowca albo właściciel samochodu. Trzy w jednym. Kara dla kierującego, dla nieodpowiedzialnej kobiety i korki w miastach mniejsze. Polecem rozwadze naszym wybrańcom narodu!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI