Ukradli bramki z boiska. Wyznaczono nagrodę za pomoc w wyjaśnieniu sprawy

5 tys. zł nagrody za pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Taką kwotę za przekazanie istotnych informacji o sprawcach kradzieży ogrodzenia boiska piłkarskiego, dwóch bramek oraz bramy wjazdowej wyznaczył burmistrz Sośnicowic.

Dochodzenie prowadzone jest w I komisariacie policji w Gliwicach. Do tej pory, mimo wykonania wielu czynności procesowych, w tym ustaleń operacyjnych, nie natrafiono na ślad przestępców. Z ustaleń wynika, że wspomniane mienie, należące do gminy Sośnicowice, widziane było jeszcze 11 listopada około godziny 16.00. Na drugi dzień, ok. 9.30, administrator obiektu ujawnił kradzież.

Zginęło 57 przęseł metalowych o szerokości 2,5 i wysokości 1,5 m, złodziej wyniósł także dwie pełnowymiarowe bramki piłkarskie o długości 7 m i wysokości 3 m wraz z siatkami. Sprawcy zainteresowali się również plastikową siatką zabezpieczającą piłkę przed wypadnięciem poza boisko, o rozmiarach 40 m szerokości i 6 – wysokości oraz dwuskrzydłową bramą wjazdową.

– Apelujemy do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące mieć związek z tą sprawą, o przekazywanie ich osobiście w I Komisariatu Policji w Gliwicach przy ul. Kościelnej 2 lub pod całodobowy numer telefonu 32 336 94 01. Osoby chcące zachować anonimowość, a posiadające wiedzę o sprawcach lub tylko podejrzenia, mogą powiadomić nas anonimowo za pośrednictwem skrzynki mailowej – mówi policja.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI