r e k l a m a


Ukradli kartę płatniczą. Zmusili ofiarę do podania kodu PIN

Prokurator objął policyjnym dozorem trzech mężczyzn, którzy na Trynku napadli 20-latka.

Młody człowiek został pobity. Zabrano mu telefon komórkowy i kartę bankomatową. Napastnicy szybko trafili do policyjnej izby zatrzymań. Do rozboju doszło w środę około godziny 2.00 w rejonie ul. Rydygiera. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast przystąpili do działań. Ustalenia oraz przeczesanie terenu zakończyły się zatrzymaniem trzech rozbojarzy. Mężczyźni w wieku 20, 21 i 22 lat zaczepili 20-latka z powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Sprawcy zainteresowali się telefonem komórkowym, który wisiał na szyi ofiary. Zmusili też 20-latka do ujawnienia kodu PIN karty bankomatowej, po czym wypłacili z konta napadniętego 1000 zł. Rozbojarze oczekują teraz na proces karny i wyrok. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bullik
bullik
11 lat temu

przykład bezstresowego wychowania. Niektórzy czują się bezkarni i wiedzą, że nie będzie za to jakiś większych konsewkencji. Najlepiej byłoby zaopatrzyć się w narzędzia do obrony własnej i sobie tak chodzić po mieście. REWELACJA.

Gliwiczanin
Gliwiczanin
11 lat temu

I mam nadzieję że skończy się wyrokiem wraz z osadzeniem a nie zawiasami. Bo chyba tylko to może ich od tego typu procederu odstraszyć. Jakim to trzeba być człowiekiem żeby w 3 osoby napadać na jednego. Zobaczymy co tam powiedzą pod „prysznicem”.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI