r e k l a m a
spot_imgspot_img

Ulicznicy na scenie, Forum w alejce

CH FORUM Gliwice po raz kolejny jest mecenasem Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy”.

11.edycję imprezy uświetnia cykl dedykowanych spektakli i pokazów na Scenie FORUM. Centrum zabawiać będzie też dzieci w Parku Chopina, organizując tam swoją Alejkę.

To pierwsza taka historia w… historii festiwalu! Jak zapowiedziała Agnieszka Batóg, jego współorganizatorka: „Na pierwszym piętrze CH FORUM będą się dziać rzeczy dotychczas w Gliwicach niewidziane, a karmiące się śmiechem, zabawą i różnorakimi gustami muzycznymi”.
W ramach tzw. Objazdowego Domu Kultury „Ulicznicy” zawitają do Sceny FORUM aż cztery razy!
W piątkowe wieczory, zawsze o godz. 19:00, rezerwujcie czas na dobrą zabawę, w której nie przeszkodzi nawet największa ulewa.

Pierwsze spotkanie z „Ulicznikami” w CH FORUM już 7 lipca. Na Scenie FORUM wystąpi Grupa Ad Hoc z „Wieczorem komedii improwizowanej”. Kolejna atrakcja (14 lipca) to Wojciech Tremiszewski (Limo) ze spektaklem „Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej”.

21 lipca Sceną zawładnie Szymon Jachimek (Limo) z „MARIUSHEM”, zaś 28 lipca FORUM skończy Festiwal muzycznie, zapraszając Sekcję Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Co kryje się za tymi intrygującymi tytułami? Z opisami przedstawień, jak również z programem i szczegółami wszystkich festiwalowych wydarzeń, można zapoznać się na stronie festiwalowej ulicznicy.pl.

FORUM W ALEJCE W PARKU CHOPINA
„Ulicznicy” odwiedzają CH FORUM, ale centrum też wyjdzie „na ulicę”, konkretnie do Parku Chopina. Wzorem ubiegłych lat, co sobotę zainstaluje się tam z Alejką FORUM. Będzie w niej bawić i uczyć zręczności w ramach warsztatów kreatywnych oraz kuglarsko-cyrkowych dla dzieci. W programie:
1 i 22 lipca, w godz. 12:00-16:00 – Hapijama i „Cyrkowanie z Ulicznikami”;
8 i 15 lipca, w godz. 12:00-16:00 – warsztaty z Fabryką Kultury.

Festiwal jest organizowany na zlecenie Samorządu Miasta Gliwice przez MANANA Production House Piotr Chlipalski.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI