spot_img


Underground art and culture. Leniwiec i Redakcja zagrają w Gliwicach

21 listopada w Stacja Artystyczna Rynek wystawa UNDERGROUND FACTORY. Otwarcie godz. 16.00, wstęp bezpłatny, wystawa czynna codziennie miedzy 12-18.00,do 28.11.2014.

Prace Petra, artysty związanego z wydawnictwami niezależnymi, na swoim koncie ma zaprojektowanych kilkaset okładek płyt, plakatów czy koszulek. Charakterystyczny, ekspresyjny i niepowtarzalny styl, niebojący się wyzwań to cechy artysty.

Koncert Rock’a Music Club Gliwice Rynek 18, godz. 19.30 – bilety w przedsprzedaży 20 zł w dniu koncertu 25 zł.

LENIWIEC
Gra melodyjną, czadową mieszankę punk-rocka, reggae i ska wzbogaconą dźwiękami saksofonu, akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty. Muzyka w ich wykonaniu to nie tylko mocne hasła o sprawach, które uważają za słuszne i ważne, ale też zabawa, dowcip i humor.

REDAKCJA
Zespół z upodobaniem sięga po gitarowe przeboje oparte na tradycyjnym rock’n’rollu nie unikając niekiedy bardziej punkowych rytmów czy pojawiających się nader często wpływów reggae, które dla wielu fanów mogą być łącznikiem dokonań Redakcji z tym, co Dusza tworzył w formacji DiM, Śmierć Kliniczna, czy Absurd.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI