spot_imgspot_img


Uruchamiają ŚKUP. Czy nie będzie problemów?

Dzisiaj rozpoczęło się włączanie poszczególnych elementów systemu i urządzeń, z których korzystają pasażerowie, a więc portalu, aplikacji Mobilny ŚKUP, tablic SDIP, biletomatów oraz kasowników w pojazdach.

Na stronie internetowej ZTM pojawiają się już zaktualizowane rozkłady jazdy.
W najbliższych godzinach pasażerowie mogą obserwować włączanie się poszczególnych urządzeń. Będą one uruchamiane stopniowo.

– Przywrócenie działania systemu to proces – wyjaśnia Łukasz Zych z biura prasowego GZM. – Powoli zmierzamy do jego końca. Dziś w ciągu dnia pasażerowie będą mogli zauważać działanie poszczególnych części systemu. Kiedy cały system będzie w pełni sprawny, poinformujemy o tym osobnym komunikatem – dodaje Zych.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 miesiąc temu

mało co w Polsce można pochwalić. Śkup to też ściema, powstała tylko dla zużycia dotacji, nazywa się to defraudacja ale u nas TAK popularna że słowo straciło na znaczeniu :-I Aaa, miałem pochwalić ZTM czy KZK GOP czy PKM czy MetroPolitalną itp. nazw mają dużo, po co to komu? Za dodanie biletów 20-40-80 i półrocznego biletu oraz teraz po ponad 30 latach można na jednym bilecie 15 czy 20 pojechać np. z Gliwic do Miasta Knurów…i to tyle. Może BILET PRACOWNIczy wprowadzić? Ile dni w pracy tyle przejazdów/kursow z i do PRACA -DOM? Za 50-60PLN Brutto. Zawsze można też „wycisnąć”… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by Covid
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI