Urzędnicy z Gliwic wypalają się zawodowo?

Urzędnicy zatrudnieni w gliwickim UM przejdą szkolenie „Zapobieganie syndromowi wypalenia zawodowego w pracy urzędnika”.

Właśnie podpisano umowę na przygotowanie i przeprowadzenie tego rodzaju szkolenia zamkniętego.

Szkolenie realizowane będzie w ramach projektu „Profilaktyka dla urzędnika – poprawa warunków pracy w Urzędzie Miejskim w Gliwicach”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia dla 5 grup szkoleniowych – maksymalnie 90 pracowników Urzędu Miejskiego w Gliwicach, którzy zasygnalizowali potrzebę wsparcia w zakresie zwiększenia motywacji do realizacji celów i zadań.
Głównym celem szkolenia jest nauka rozpoznawania symptomów wypalenia zawodowego, sposobów radzenia sobie z niedoborem motywacji do pracy, wypracowanie własnych strategii szybkiego reagowania na problemy, które w dłuższej perspektywie mogą prowadzić do utraty satysfakcji z wykonywanej pracy i wzrostu poziomu stresu. Szkolenie powinno również przyczynić się do wzmocnienia identyfikacji z celami zespołowymi, wzrostu wiedzy i umiejętności w zakresie wpływania na zachowania mogące zagrozić osiąganiu wspólnego celu, wzmocnienia postawy brania osobistej odpowiedzialności za jakoś relacji w zespole.

Koszt kursu to 2700 zł.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alex
Alex
2 lat temu

Moja rada,za długo tam pracują.Powinni się zwolnić z tych starych układów i zrobić miejsce innym spoza.

Wacio
Wacio
2 lat temu
Reply to  Alex

Ale gadasz ty byś się zwolnił z kopalni złota jak mógłbyś dziennie legalnie wynosić .

Marek
Marek
2 lat temu

Pracowałem wiem jak jest zakupy w czasie pracy,paznokcie,kawka ciasteczko i wypalenie gotowe a i kasa mała nawet premie i 13 tego nie zmienią.

krzysztof
krzysztof
2 lat temu

MOŻE dotarło do ich ciasnych mózgów że robią mieszkańców w… ula

Dora
Dora
2 lat temu

Dzisiaj więcej można zarobić w markecie niż w UM. Kiedyś praca w UM to było coś. Dziś ludzie przychodzą i odchodzą. UM jest nie konkurencyjny na rynku pracy.

gość
gość
2 lat temu
Reply to  Dora

No właśnie, wymagania na rozmowie kwalifikacyjnej z „kosmosu” a warunki pracy (szczególnie atmosfera w niektórych działach) i płacy nie adekwatne do tego co jest na rynku.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI