r e k l a m a
spot_imgspot_img

Utrudnienia na dwóch ulicach w Gliwicach

Zarząd Dróg Miejskich wprowadza zmiany w organizacji ruchu na dwóch ulicach w Gliwicach.

Od najbliższej soboty utrudnienia zapowiadane są na ul. J. Śliwki. Ze względu na prace związane z budową DTŚ wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Wykonawca prac zawęzi przejazd do jednego pasa. Ruch samochodów odbywał się będzie wahadłowo. Zakończenie robót planowane jest 14 października 2014 r. Tego dnia, w godzinach wieczornych przywrócona ma zostać dotychczas obowiązująca organizacja ruchu.

Miejscowe zawężenie ruchu mogą powodować drogowcy, którzy planują jutro (11 października) rozpocząć remont nawierzchni jezdni na ul. Grottgera. Roboty prowadzone będą na odcinku od ul. Tarnogórskiej w kierunku Warszawskiej. Jak zapowiada wykonawca, warunkiem realizacji prac są sprzyjające warunki atmosferyczne. Roboty zaplanowano na najbliższy weekend (11-12 października 2014 r.).

_DSC4382

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pati
pati
9 lat temu

Za inżynierię ruchu w ZDM GLIWICE odpowiada vce Dyrektor Grzegorz Wieczorek. Mega niekompetentny gość. Dyrektor i urzędnik „z zawodu”

Gliwiczanka
Gliwiczanka
9 lat temu

Ktoś, kto podejmuje decyzje o takiej ilości remontów jednocześnie, chyba zupełnie oderwał się od rzeczywistości. Gliwice wyglądają niemalże jak miasto odbudowywane po bombardowaniu, ludzie łapia się za głowę, bo nic innego nie pozostaje. W tej chwili przejscie na piechotę przez centrum, to prawdziwa eksapada, nie wspominając o przejechaniu przez miasto. W koncu dojdzie do jakiegos nieszczescia, bo to co wczoraj widziałam, jak piesi poruszali się po jezdni na skrzyzowaniu Jagiellońskiej/Dworcowej i Boh .Getta, przyprawiało o zawrót glowy. Rozumiem, budowa średnicówki wymaga pewnych działan, ale bez przesady wszystkie inne dodatkowe roboty ! Proponuję włodarzom zamknąc jeszcze Rybnicką, Piwną, Toszecką i Tarnogórską.… Czytaj więcej »

chaos i b...urdel
chaos i b...urdel
9 lat temu

Jeden wielki b…urdel i tyle!!! Kto do tego dopuścił ??? Podobno zaczęli też juz remont przy dworcu . To sie chyba nie dzieje na serio !!!

Ander
Ander
9 lat temu

„warunkiem realizacji prac są sprzyjające warunki atmosferyczne. Roboty zaplanowano na najbliższy weekend (11-12 października 2014 r.).”

Sprzyjające warunki były, weekend minął, a na ulicy nadal zamknięty jeden pas.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI