Utrudnienia na kolejnych ulicach w Gliwicach

Trwa sezon remontów ulic, a do tego dochodzą inne prace. Kolejne utrudnienia dla kierowców w Gliwicach.

13 lipca br. o godz. 9.00 rozpocznie się modernizacja kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Chełmskiej – informuje ZDM Gliwice.
Roboty obejmą odcinek od skrzyżowania z ul. Zakopiańską, aż do okolic budynku nr 26 w ciągu ul. Chełmskiej. Na czas prac wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Odcinek przedmiotowej ulicy objęty przebudową kanalizacji deszczowej zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Dojazd zapewniony zostanie tylko mieszkańcom remontowanego odcinka. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe.

11 lipca br. o godz. 8.00 rozpoczną się prace na ul. Daszyńskiego w rejonie Zachodniej Obwodnicy Miasta i związane są z budową sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej – informuje ZDM Gliwice.
Wprowadzone zostanie zawężenie jednego pasa ruchu wraz z ograniczeniem prędkości do 30 km/h oraz zakazem wyprzedzania. Ruch będzie się odbywał w obu kierunkach, a na czas prac zostanie wprowadzone ręczne kierowanie ruchem. Według wstępnych harmonogramów prace mają zostać ukończone do 15 lipca br. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI