r e k l a m a
spot_imgspot_img

Utrudnienia na ruchliwym skrzyżowaniu w Gliwicach

Od najbliższego poniedziałku – 30 sierpnia trzeba liczyć się z utrudnieniami na ul. Nowy Świat, gdzie rozpocznie się budowa kolejnej części odcinka drogi dla rowerów.

Ponad 700 metrowy odcinek przebiegał będzie od ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z drogą wewnętrzną naprzeciwko ul. Sikornik. Prace realizowane są już w okolicach kościoła katedralnego i szpitala wielospecjalistycznego. Od poniedziałku roboty uruchomione zostaną na odcinku od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do ul. Kościuszki. Będą one wiązały się z utrudnieniami dla pieszych. Na czas trwania robót, wprowadzone zostanie tymczasowe ograniczenie ruchu – odcinkami zamykany będzie chodnik ( wzdłuż ul. Nowy Świat – po stronie budynków).

Budowa drogi dla rowerów na odcinku prowadzącym od kościoła katedralnego, wzdłuż ul. Nowy Świat – do skrzyżowania z drogą wewnętrzną naprzeciwko ul. Sikornik (po stronie szpitala wielospecjalistycznego) kosztować będzie ok. 1 mln 300 tys. zł i zostanie sfinansowana z budżetu miasta. Zakończenie prac zaplanowano pod koniec bieżącego roku.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI