r e k l a m a


W Gliwicach jest już 19 rodzin zastępczych. Ty również możesz ją stworzyć

W Gliwicach jest 19 rodzin zastępczych zawodowych, które z powodzeniem, wielką empatią i ciepłem wychowują dzieci nie mogące przebywać z biologicznymi rodzicami.

Masz w sobie wiele miłości, dobroci i chęć niesienia pomocy dzieciom pozbawionych opieki własnych rodziców? Wiesz, że to duża odpowiedzialność? Jeśli tak, zapraszamy na spotkanie informacyjne dla przyszłych rodzin zastępczych!

Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach promuje ideę rodzicielstwa zastępczego, które dla wielu dzieci pozbawionych miłości biologicznych rodziców jest jedyną szansą na odnalezienie rodzinnego ciepła i bezpieczeństwa. Zawodową rodziną zastępczą mogą zostać małżeństwa, osoby samotne lub rodziny, które są gotowe podjąć trud i jednocześnie radość wychowywania dzieci, dla których los był mniej łaskawy.

Osoby zainteresowane tematyką rodzicielstwa zastępczego zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne z pracownikami gliwickiego Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny, które odbędzie się we wtorek 20 lutego (w godzinach od 17.00 do 18.00) w dolnej sali konferencyjnej Centrum Organizacji Kulturalnych „Perełka” przy ul. Studziennej 6.

– Serdecznie zapraszamy zarówno tych, którzy rozważają możliwość pozostania rodziną zastępczą dla dzieci pozbawionych należytej opieki, jak i osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę związaną z tematyką rodzicielstwa zastępczego – zachęca Ewa Pruska z CPZiWR.

Ponadto specjaliści pracy z rodziną są dostępni dla każdej osoby zainteresowanej rodzinną pieczą zastępczą codziennie w godzinach od 8.00 do 10.30 w Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach przy ul. Sikorskiego 134 (III piętro, pokój 321) oraz pod nr. telefonu 32/331 46 23.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI