r e k l a m a

spot_imgspot_img

W Gliwicach kradną samochody tej marki. Policja ostrzega

Gliwiccy policjanci prowadzą działania mające na celu rozpracowanie i zatrzymanie szajki, która uaktywniła się na terenie naszego miasta oraz powiatu i od kilkunastu dni „poluje” na samochody marki Audi.

Przestępcy upodobali sobie szczególnie model A4 i Q7. W ostatnich dniach odnotowano kradzież audi A4 oraz kilka prób kradzieży. Apelujemy do właścicieli, by dobrze zabezpieczali swoje pojazdy. Przypominamy też, że warto informować policję o swoich spostrzeżeniach i podejrzeniach.

Na przykład młodzi mężczyźni, siedzący w „obcym” pojeździe zaparkowanym na naszym osiedlu, powinni wzbudzić czujność. Starajmy się zapamiętać markę nieznanego samochodu, jego numer rejestracyjny i dzwońmy pod numer 997. Informację można przekazywać z zastrzeżeniem anonimowości.

W dniach 16-17 marca przy ul. Astrów w Gliwicach doszło do kradzieży samochodu marki Audi A4 Allroad Quattro kombi, kolor szaro-srebrny metalik.
Mając powyższe na uwadze, prosi się świadków zdarzenia oraz osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji w sprawie, o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 119, tel. 32 33 69 385 lub z najbliższą jednostką policji.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin Klimek
8 lat temu

Uwaga

Darek Rzepinski
8 lat temu

A moze policja zrobila by akcje z podstawiona audiczka. Zlapali by zlodziei i tym by sie chwalili bo my wiemy co kradna tez mi nowosc

Jerzy Jachowicz
8 lat temu

W Gliwicach kradną wszystko ,,,Miasto złodziei i bandytów..

Piotr Szkolak
8 lat temu

Zdjęcie sugeruje ze giną Alfy, a inny artykuł pokazuje na zdjeciu Audi:P

infogliwice.pl - portal i telewizja
Reply to  Piotr Szkolak

Zdjęcie sugeruje, że jest to artykuł o przestępczości, którą zajmuje się policja 😉

Piotr Szkolak
8 lat temu
Reply to  Piotr Szkolak

Można to i tak odebrać, ja gdybym miał Alfę to bym to przeczytał;)

infogliwice.pl - portal i telewizja
Reply to  Piotr Szkolak

Przecież widać, że to radiowóz 😀

Piotr Szkolak
8 lat temu
Reply to  Piotr Szkolak

No wiem, ale może innego zdjęcia nie było pod ręką:P To żarcik oczywiście, ale jakoś szuka sie jakiegoś szczegółu przy takiej zapowiedzi, jak zainteresuje to się czyta:) Pozdrawiam redakcję:)

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI