spot_imgspot_img


W Gliwicach nie będzie lodowiska, jarmarku i imprezy sylwestrowej

Urząd miejski w Gliwicach niemal każdego dnia informuje o rezygnacji z kolejnych przedsięwzięć. Wszystko tłumaczone jest pandemią.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w naszym mieście nie odbędzie się impreza sylwestrowa. Tym razem gliwiczanie nie będą bawili się pod chmurką na pl. Krakowskim. Dzisiaj urzędnicy poinformowali, że nie będzie również lodowiska na kąpielisku leśnym, które doskonale sprawdzało się od kilku dobrych lat.

Niedawno na stronie UM pojawiła się też informacja o rezygnacji z jarmarku bożonarodzeniowego na gliwickim Rynku. Niestety, tym razem nie będzie klimatu świąt w Gliwicach. Nie wiadomo czy w mieście pojawią się świąteczne ozdoby. Być może prezydent Adam Neumann zdecyduje się na oszczędności i gliwickie ulice nie będą świątecznie oświetlone jak w poprzednich latach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
2 lat temu

No jeśli chodzi o Gliwice to mnie już nic nie zdziwi, ale na szczęście się wypeowadzam

Niki
Niki
2 lat temu

Dramat. Bez przesady..mimo tego,że pandemia to niech miasto jakos ładnie wygląda na święta a nie,że nie oświetla niczym. Smutek tylko w tych Gliwicach i kupa mułu. Czego się nie tkną i bez względu na to czy mamy pandemię czy nie mamy. Jak zwykle to samo dno:/

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI