W Gliwicach padł rekord. WOŚP zebrała dużo więcej niż rok temu

136 tyś. – taką kwotę zebrały w tym roku sztab przy Stowarzyszeniu GTW wraz z Fundacją Biegamy z Sercem oraz sztab Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych.

Do końca stycznia kwota ta zwiększy się o pieniądze pochodzące z licytacji prac plastycznych przekazanych przez gliwickich artystów i darczyńców.

136 tyś. – to o ponad 10 000 więcej niż w ubiegłym roku przekazały połączone siły sztabów GTW i ZSTI.

136 tyś. – na kwotę tę złożyło się ponad 107 tyś. (zebrane przez sztab GTW i Fundację Biegamy z Sercem, która przekazała czek na imponującą kwotę 20 000 zł) oraz blisko 29 tyś. (pochodzące ze zbiórki przeprowadzonej przez wolontariuszy ZSTI).

136 tyś. – to nie jest ostatnie słowo gliwickiego Finału. Przypominamy bowiem, że do 22 stycznia licytować można prace plastyczne przekazane przez gliwickich artystów i darczyńców, które wystawione są w Stacji Artystycznej Rynek. O tym, które dzieła zostały sprzedane a które wciąż czekają na szczęśliwych nabywców dowiedzieć się można odwiedzając Stację Artystyczną Rynek (Rynek 4-5) lub zaglądając na jej facebookowy profil.

A do listy najwyżej wylicytowanych przedmiotów, które przesłaliśmy w poprzednim mailu, dodam jeszcze koszulkę Nbit Gliwice (I liga futsalu) z podpisami jej zawodników oraz trenerów Waldemara Fornalika (były trener reprezentacji Polski) i Andrea Buccioli (trener reprezentacji Polski w futsalu), którą podczas meczu Pucharu Polski pomiędzy Nbit a Wisła Kraków, rozegranego w sobotę w hali Łabędź) „sprzedaliśmy” na rzecz WOśP za 550 zł. Licytację poprowadził Andrzej Sługocki – jak wielu donosi – brawurowo!

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek_P
Jacek_P
7 lat temu

Świetnie, że jest jakiś wzrost, mimo głosów krytyki na akcję. I dobrze, że była jedna scena ( choć lepiej chyba było zrobić to na Pl. Krakowskim). Pytanie do redakcji: czy skrót „tyś.” jest prawidłowy od tysiąca? Mocno wydaje mi się, że powinno być „tys.” Często taki błąd widać też przy skrócie od osiedle ( niektórzy używają „oś.).

Bomba
Bomba
7 lat temu

Jak zwykle matrix!
Tyle że forsa z cienkich tegorocznych fajerwerków zasiliła ten sioł,

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI