spot_img

W Gliwicach ruszyła zbiórka dla uchodźców

Gliwiczanie mogą pomóc uchodźcom.

W naszym mieście otwarto punkt, w którym zbierane są potrzebne im rzeczy. Organizatorzy zastrzegają, że zbiórka ma charakter prywatny. Nie są zbierane pieniądze. Najbardziej potrzebne rzeczy to koce, karimaty, namioty, śpiwory i latarki.

Punkt zbiórki nie przyjmuje ubrań, leków i żywności. Zebrane rzeczy trafią na Węgry, gdzie zostaną przekazane uchodźcom. Zbiórkę w Gliwicach przeprowadza Klub Jagielloński przy ul. Zwycięstwa 13/9. Rzeczy można oddawać do piątku w godz. 10.00 – 17.00.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. oni to wyrzucą bo mają gdzieś te wszystkie dary-kupią sobie nowe rzeczy w Niemczech. aha i najważniejsze to nie są uchodźcy tylko NIELEGALNI IMIGRANCI ZAROBKOWI zrozumnie to wreszcie i nie róbcie ludziom wody z mógów.

  2. chyba zwariowali!!! ten kto to wymyslił to jakiś niedoszły samobójca , ja jeszcze chce pożyć w spokoju.
    Dla mnie wpuszczenie tego ścierwa to zdrada i chańba tyle lat wojny a oni na legalu wpuszczaja do Europy islamską zaraze.

  3. …zbiórkę należy rozszerzyć o łopaty, kilofy, grabie itp – może tych nierobów da się zapędzić do jakiejś roboty. Jak żrą, to niech odpracują … Podoba mi się film Marka – „krótki trening” i … i 300 uchodźców mniej … TANIEJ, SZYBCIEJ I SKUTECZNIEJ … Tak nam dopomóż Bóg i caliber 7,62 …

  4. Macie rację, niepotrzebni nam islamscy terroryści – bo mamy już polskich!!! Wystarczy, że jesteś fanem innego klubu sportowego i kibole potrafią cię z miejsca maczetą zasiekać albo bejsbolem w łeb przywalić. U nas w biały dzień można dostać kosę między żebra jak się łysym panom w dresach nie odda komórki. A od innych łysych panów można zostać brutalnie skopanym, bo wyglądasz dla nich jak Żyd albo homo.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI