r e k l a m a


W Knurowie powstanie Kaufland, a centrum handlowe będzie rozbudowane?

Z informacji zamieszczonych w Biuletynie informacji publicznej knurowskiego urzędu miejskiego wynika, że wkrótce w mieście może powstać kolejne centrum handlowe oraz sklep Kaufland.

W BIP zamieszczono obwieszczenie prezydenta miasta, w którym czytamy, że na wniosek podmiotów: DL Invest Group XXVII Sp. z o.o. oraz Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. K. zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie centrum handlowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach nr 127/1, 3558/7, 3558/13, 3558/5 obr. Knurów.

Udało nam się znaleźć informację, że wspomniana wyżej działka nr 127/1 znajduje się między ul. 1 Maja oraz Jęczmienną. Kaufland powstanie więc prawdopodobnie obok istniejącego centrum handlowego, które również zostanie rozbudowane.

Skoro inwestycja powiązana jest z siecią Kaufland, to można domyślać się, że niebawem market pod tym szyldem stanie w Knurowie.

Przygotowania do inwestycji jednak jeszcze trochę potrwają. Musi zostać załatwiona cała „praca papierkowa” w urzędach, a inwestor musi zdobyć wymagane pozwolenia.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI