r e k l a m a


W piątek Noc Świętojańska. Kto zagra w Gliwicach?

spot_img
r e k l a m a

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, które w Gliwicach powitamy muzycznie.

Tegoroczna Noc Świętojańska odbędzie się 26 czerwca – tradycyjnie już – na Placu Krakowskim. Początek imprezy – godz. 20.00. Wstęp jest wolny!

Jako pierwszy na scenie pojawi się zespół Curly Heads. To pięciu młodych i zdolnych chłopaków z Dąbrowy Górniczej, którzy w 2010 r. chwycili za instrumenty i postanowili grać razem. Formację tworzą: Dawid Podsiadło – lider i wokalista, Oskar Bała i Tomek Szuliński – gitary, Tomek Skuta – bas oraz Damian Lis – bębny. Ich debiutancki album „Ruby Dress Skinny Dog” ukazał się jesienią ubiegłego roku i szybko pokrył się złotem, a Curly Heads awansowali do rockowej pierwszej ligi, dzięki swojej energii i naturalnej charyzmie.

Sporą dawkę rockowego grania zafunduje nam tego wieczoru także zespół Bracia z Piotrem i Wojciechem Cugowskimi na czele. Zespół na rodzimej scenie muzycznej działa już od kilkunastu lat i ma w dorobku cztery płyty („Fobrock”, „Trubiute to Queen”, „Zapamiętaj” oraz najnowszą „Zmienić zdarzeń bieg”). Na gliwickiej scenie Bracia wystąpią z gościem specjalnym – Krzysztofem Cugowskim.


Na imprezę zapraszają Gliwicki Teatr Muzyczny i miejski samorząd.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI