r e k l a m a
spot_imgspot_img

W poniedziałek Śląski Salon Maturzystów

Prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich, najważniejsze informacje o maturze 2023 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych, a także spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie – to program Śląskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2022. Impreza odbędzie w dniach 19-20 września w Gliwicach, w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej.

Śląski Salon Maturzystów skierowany jest do przyszłorocznych maturzystów, a także uczniów młodszych klas oraz nauczycieli, pedagogów i doradców zawodowych. Celem imprezy jest przekazanie uczniom najnowszych informacji o maturze 2023 oraz pomoc w wybraniu optymalnej ścieżki kariery.

Głównym tematem spotkań będą zmiany w maturze w 2023. Eksperci OKE z Jaworzna omówią jej zasady ogólne oraz te, które dotyczą przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych.

W ramach części targowej przedstawione zostaną oferty uczelni i szczegółowe wymogi rekrutacji na studia na rok akademicki 2023/2024. Nie zabraknie poradnictwa zawodowego i inspirujących spotkań dla osób wybierających kierunek studiów i uczelnię.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI