r e k l a m a

spot_imgspot_img

W tydzień zebraliśmy 7 tysięcy zł. Pomóż Kasi z Gliwic wygrać z rakiem

10 grudnia uruchomiliśmy naszą skarbonkę w zbiórce na leczenie Kasi z Gliwic. W ciągu 7 dni dzięki Waszej pomocy udało się zebrać dodatkowe 7 tysięcy złotych. To wszystko dzięki Wam – Czytelnikom infogliwice.pl. Ogółem zebrano już 59 tysięcy zł.

Dla Kasi Rudzińskiej z Gliwic nadzieją na pokonanie raka jest kontynuacja terapii nierefundowanym lekiem Nivolumab.

– Półtora roku temu nasze codzienne życie zamieniło się w pole walki ze złośliwym nowotworem. Kiedy Kasia zachorowała, miała 34 lata, nasz synek 2,5 roczku…

Przerażenie, chaos w głowie, rozpaczliwe poszukiwanie ratunku… Zaczęło się od dwóch operacji, chemioterapii, radioterapii. Następnie udało nam się dotrzeć do lekarzy, którzy zastosowali immunoterapię specjalnym – niestety nierefundowanym w Kasi przypadku – lekiem. Poruszyliśmy niebo i ziemię, by Kasia mogła żyć. Pomogły nam w tym tysiące wspaniałych ludzi, o czym nie zapomnimy nigdy.

Pomóż Kasi – wpłać choćby 5 zł

Dziś wiemy jedno – leczenie działa! Kasia jest z nami, żyje. Badania zrobione po roku leczenia wskazują na zmniejszanie guzów oraz mniejszą aktywność komórek nowotworowych. Lekarze mówią wprost – aby utrzymać ten efekt, musimy kontynuować leczenie przez kolejny rok. Niestety by tak było, potrzebujemy niemal 200 tys. zł.

Do pomocy włączył się m.in. Piast Gliwice oraz Gerard Badia

Aby pomóc w leczeniu, Piast Gliwice oraz Gerard Badia oddali na licytację kompletny strój meczowy kapitana niebiesko-czerwonych. Licytować można tutaj.

– Jesteśmy z Kasią kilka lat po ślubie, mamy mądrego, pięknego synka. Nie wyobrażam sobie nawet, że Kasi mogłoby zabraknąć, dlatego jestem tu i proszę Was o pomoc – mówi mąż Kasi, Tomek.

Pomóżmy Kasi z Gliwic! Więcej informacji i skarbonka dla KasiZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI