r e k l a m a

spot_imgspot_img

Walka z narkobiznesem trwa. Kolejne osoby zatrzymane

Detektywi z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach śledzą rynek narkobiznesu. Każdy sygnał o pojawieniu się większej ilości narkotyków traktowany jest priorytetowo. Policjanci stawiają przede wszystkim na wyłapywanie dilerów.

Funkcjonariusze, prowadząc pracę operacyjną, rozpracowują powiązania wśród osób handlujących, efektem czego są liczne zatrzymania. Wczoraj na przykład do drzwi knurowskich mieszkań zapukali nieoczekiwani goście – policjanci po cywilnemu. W czasie przeszukania mieszkań użytkowanych przez 25-latka stróże prawa znaleźli prawie 4,5 kilograma narkotyków – amfetaminy, haszyszu, marihuany, mdma i 630 tabletek extazy.

Wczoraj około godziny 19.00 gliwiccy kryminalni przeprowadzili tzw. realizację do prowadzonej sprawy i mając pewność, że znajdą zakazane środki, weszli do dwóch mieszkań. W czasie przeszukania pomieszczeń znaleziono narkotyki należące do 25-letniego knurowianina. Zabezpieczono też pieniądze w kwocie 49 900 zł (na poczet ewentualnych kar).

W najbliższym czasie zatrzymany stanie przed prokuratorem i sądem, tam podjęta zostanie decyzja o jego dalszych losach. Przypominamy, że handel narkotykami to przestępstwo zagrożone karą 10 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI