r e k l a m a


Wielka wystawa Playmobil w Europie Centralnej

Ogromny statek piracki, gigantyczny zamek rycerski i wóz strażacki oraz mnóstwo interaktywnych elementów Playmobil zostanie zaprezentowanych na specjalnej wystawie, którą będzie można oglądać w Centrum Handlowym Europa Centralna od 27 września do 2 października. Dodatkowo w weekend, 1-2 października, dla najmłodszych zorganizowane zostaną dodatkowe atrakcje – pokazy chemiczne w Laboratorium Czarnoksiężnika. Wstęp na ekspozycję jest bezpłatny.

Sześć dni fantastycznej zabawy w trzech niepowtarzalnych światach Playmobil! W strefie piratów na najmłodszych czekać będzie m.in. sięgający siedmiu metrów statek z bocianim gniazdem oraz kajutą kapitana wyposażoną w mapy i wiele skarbów. Gigantyczny zamek pełen rycerzy i księżniczek pozwoli dzieciom przenieść się do średniowiecznego świata, w którym znajdą się też więzienne dyby czy groźny smok. Trzecia strefa zainteresuje z pewnością wszystkich miłośników miejskiego życia. Na ekspozycji City Life będzie można zobaczyć wielki wóz strażacki, gabloty z elementami przedstawiającymi szkołę czy codzienną pracę pomocy drogowej. Na każdym kroku dzieci będą też mogły podziwiać zapierające dech w piersiach figury zabawek w rozmiarze XXL!

Wystawa Playmobil to także niepowtarzalne miejsce kreatywnych zajęć. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji interaktywną tablicę do rysowania, stoisko z quizem wiedzy i wiele interaktywnych zabawek oraz ścianek foto. W minikinie wyświetlony zostanie serial Playmobil, nie zabraknie też stolików z tak lubianymi przez dzieci zestawami, przy których będą mogły do woli układać swoje wymarzone budowle.

„Zależy nam na tym, aby w ofercie funkcjonującej w Europie Centralnej strefy rozrywki nie zabrakło niepowtarzalnych atrakcji. Playmobil to jedna z najbardziej popularnych i lubianych przez dzieci marek zabawkowych. Mam nadzieję, że przygotowana przez nas wystawa stanie się doskonałą propozycją na rodzinną wizytę w centrum” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach.

Wystawę Playmobil będzie można oglądać w dniach 27 września – 2 października w godz. 10.00-21.00. Dodatkowo w dniach 1–2 października w godz. 11.00-19.00 w Laboratorium Czarnoksiężnika będą odbywać się pokazy fizyczno-chemiczne w 45-minutowych blokach. Start o każdej pełnej godzinie! Podczas zajęć zaprezentowane zostaną m.in. doświadczenia z suchym lodem, wybuch piany czy eksperymenty z ciśnieniem atmosferycznym.

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI