r e k l a m a
spot_imgspot_img

Wielki piknik w parku Chopina

1 września park Chopina będzie najbarwniejszym i najweselszym miejscem w mieście. Tego dnia swoje święto będą mieli gliwiccy seniorzy.

Starsi mieszkańcy spotkają się w sobotę o godz. 13.30 przy Urzędzie Miejskim (ul. Zwycięstwa 21). Stamtąd kolorowym korowodem wyruszą główną ulicą miasta i al. Przyjaźni do parku Chopina. W pobliżu Palmiarni Miejskiej odbędzie się VII Rodzinny Piknik Seniora. Nie zabraknie atrakcji dla seniorów i ich rodzin!

W programie znajdziemy muzyczne show Pawła Gołeckiego, usłyszymy także biesiadne i sentymentalne hity zespołu Mateusz Troll i Przyjaciele. Na scenie wystąpi również Leszek Filec, piosenkarz i kompozytor znany z wpadających w ucho śląskich szlagierów.

Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych będzie w miasteczku rodzinnym, między innymi dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Chętni spróbują swoich sił w warsztatch artystycznych (wicie wianków, układanie kompozycji w koszykach). Pasjonaci dobrej kuchni sprawdzą swoje umiejętności w przygotowywaniu najlepszej pizzy na świecie, a zapaleni czytelnicy wyszperają coś ciekawego w kąciku dobrej książki. Nie zabraknie stoisk informacyjnych Miasta Gliwice i przydatnych dla każdego, intensywnych szkoleń dla całej rodziny z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Impreza zakończy się w godzinach wieczornych, około 19.00. Wstęp wolny! Organizatorem Pikniku Seniora jest Miasto Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI