r e k l a m a


Wielkie otwarcie Centrum Zabaw Leopark w Forum

Centrum Zabaw Leopark to nowe miejsce w gliwickim CH FORUM, które z pewnością polubią rodzice i ich dzieci. Mieści się na 1 piętrze i zostało uroczyście otwarte w miniony weekend. W porównaniu 
z wcześniejszą salą zabaw, Leopark jest nie tylko większy (550 metrów), lecz także o wiele lepiej wyposażony.

Leopark to nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci i rodzin, w którym znajduje się przestrzeń do spontanicznej zabawy jak i kreatywnych aktywności. Dzieciaki mają tu do dyspozycji m.in.: tor przeszkód z ruchomymi elementami, labirynt, równoważnie, linowe mostki, bezpłatne armatki pneumatyczne strzelające gąbczastymi kulkami, trampoliny i niesamowite zjeżdżalnie. Dostępny jest także 
kącik maluszka. Dla wymagających klientów dodatkowo przygotowano tor gokartowy z motorami oraz różnorodne animacje zaplanowane z myślą o najmłodszych i różnych okazjach.
Nowy Leopark w gliwickim CH FORUM zachwyca także designem i dbałością o szczegóły. W ciekawie zaaranżowanej przestrzeni organizowane będą różne wydarzenia, w tym m.in. dziecięce urodziny oraz eventy firmowe dla dzieci pracowników. Oferta Leoparku skierowana jest także do placówek edukacyjnych (szkoły, przedszkola), które mogą podjąć współpracę w ramach promocji aktywnego i zdrowego trybu życia wśród dzieci.
W Leoparku na co dzień pracują animatorzy, którzy z energią i z sercem prowadzą zajęcia dla dzieci 
i czuwają nad ich bezpieczeństwem.
Ideą centrów Leopark, w odróżnieniu od innych placów zabaw w Polsce, jest dbałość o zdrowy ruch 
i rozwój fizyczny dzieci w wieku 0-12 lat. To alternatywa dla rodziców, którzy robiąc zakupy w centrach handlowych mogą dzięki Leoparkowi zapewnić dzieciom aktywną zabawę. Dzieci rozwijają się ruchowo, dzięki sprzętom bezpiecznym i dostarczającym im wielu pozytywnych wrażeń, jak: zjeżdżalnie, trampoliny czy motocykle lub labirynt. Ponadto rodzice mają możliwość aktywnej zabawy z dziećmi, gdyż sprzęt centrów Leopark spełnia najwyższe atesty.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
marcin
marcin
5 lat temu

Jaka jest cena wstępu i czy dziecko może być w bucikach czy tylko w skarpetkach?

klient
klient
5 lat temu

Byłem tam z dziećmi, trochę to słabe jest. Cena vs atrakcje które tam są to nie opłaca się.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI