r e k l a m a


Wiosenna edycja Festiwalu Smaku od 15 do 19 kwietnia!

Kwiecień zapowiada się niezwykle smacznie w Gliwicach. Wszystko za sprawą wiosennej edycji Festiwalu Smaku, która odbędzie się w dniach od 15 do 19 kwietnia 2024 r.

Jak zawsze na ten czas szefowie kuchni i właściciele gliwickich lokali szykują specjalne przystawki, dania
główne, desery i drinki.

Festiwal Smaku uwielbiany jest przez mieszkańców Gliwic, gdyż w ciągu pięciu dni mają oni możliwość odwiedzenia nowych lokali i tych, które doskonale znają oraz skosztowania przepysznych dań przygotowanych specjalnie na to wydarzenie. W wiosennej edycji festiwalu udział weźmie 13 restauracji. Szefowie kuchni przygotują przystawkę i danie główne w cenie 49 zł, deser w cenie 22 zł i drink za 15 zł. Aby skorzystać w festiwalu wystarczy telefonicznie zarezerwować stolik w wybranym lokalu, można również wejść z ulicy i skorzystać z festiwalowego menu.

Nie prowadzonę są rezerwacje online, nie jest konieczne wykupywanie wejściówek, kuponów. W czasie wydarzenia organizowane będą liczne konkursy z nagrodami za aktywność w social media, wrzucanie zdjęć z odwiedzanych restauracji, komentowanie i meldowanie się. Lista restauracji biorących udział wraz ze zdjęciami dań i opisami dostępne są na stronie internetowej www.Festiwal-Smaku.pl oraz na Facebook.pl/FestiwalSmakuGliwice.

Wszystkie najważniejsze informacje wraz z listą lokali i zdjęciami dań znajdziemy również w aplikacji mobilnej dostępnej na Android, jak i IOS w sklepie Google Play oraz APP STORE pod nazwą Festiwal Smaku. Partnerem wydarzenia jest GRUPA ABS świadcząca szereg usług i rozwiązań dla gastronomii, twórcy lokalnej zamawiarki do jedzenia online www.wciagnij.to.

Lista restauracji uczestników Festiwalu Smaku w Gliwicach – 5 edycja 15 – 19 kwietnia 2024 r.
1. IL MIO
2. Minka Cafe
3. Polsko Włoski – Pasta Express
4. Pocztowa
5. Sushi Arigato
6. Ormiańska
7. Minibrowar Majer
8. Qchnia
9. Tutto Bene
10. Restauracja CECHOWNIA
11. Antonio Restauracja Shausha
12. Boska Ramen
13. LOOPA bistro & bar


Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI