Wiosenne Forum Rękodzieła. Pomaganie przez kupowanie

Zapachowe świece, upominki, dekoracje do wnętrz oraz torebki, biżuteria i ciuchy z wiosennymi motywami – takie wykonane ręcznie przedmioty będą królować podczas kwietniowych spotkań rękodzielników. FORUM Rękodzieła w gliwickim centrum handlowym odbędzie się 22 kwietnia.

Wiosna to wspaniały czas na wymianę garderoby oraz zmiany we wnętrzach mieszkań i domów. Jeżeli szukacie unikatowych przedmiotów to musicie odwiedzić Centrum Handlowego FORUM dokąd zaprasza ponad 20 wystawców – artystów z Gliwic i okolic. Spotkanie z rękodzielnictwem odbędzie się 22 kwietnia, od 12:00 do 18:00, na poziomie 0, w okolicach sceny głównej.

– Wiosna to piękny czas. To moment, gdy zmiany są czymś naturalnym i właśnie wtedy mamy najwięcej energii. Nawet postawienie nowych ozdób na stole w jadalni czy kolorowych poduszek na kanapie może wiele zmienić i dać nową perspektywę – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

 – W tej edycji FORUM Rękodzieła spodziewajcie się wiosennych kolorów oraz przepięknych inspiracji do ozdobienia domów. Nasi wystawcy przygotowali mnóstwo wspaniałych rozwiązań dla ludzi o różnych gustach – mówi Krzysztof Gryc, prezes Fundacji „Stacja 6”.

Podczas kolejnej już edycji FORUM Rękodzieła wystawcy wpłacą cegiełki na rzecz Fundacji Stacja 6, które jak zawsze trafią do potrzebujących. Podopiecznymi Stacji 6 jest około 150 osób bezdomnych, samotnych i biednych, którzy na co dzień otrzymują żywność i przedmioty codziennego użytku oraz mogą liczyć na coroczne spotkania przy wigilijnych stołach.

Założeniem stworzenia FORUM Rękodzieła było pomaganie przez kupowanie. Takie hasło zawsze więc towarzyszy spotkaniom rękodzielników podczas FORUM Rękodzieła. Teraz spotkanie odbędzie się 22 kwietnia czyli w najbliższą sobotę, ale kolejne imprezy z rękodziełem zaplanowane zostały w soboty: 20 maja i 17 czerwca. Daty te oraz szczegóły następnych spotkań rękodzielników będą publikowane na: https://forumgliwice.pl.

Rękodzielnicy chcący współpracować ze Stacją 6 mogą kontaktować się dzwoniąc pod numer: 796926314. Sklep charytatywny w CH FORUM jest również miejscem, które funkcjonuje jako centrum wsparcia dla osób w trudnych sytuacjach życiowych. Dochód z niego oraz FORUM Rę-kodzieła trafia do osób bezdomnych, biednych, chorych i samotnych. 

Zapraszamy na FORUM Rękodzieła i do pomagania przez kupowanie!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI