spot_img

Władze Gliwic apelują: nie zamykajcie wiat śmietnikowych

Wiele budynków jednorodzinnych w Gliwicach posiada pojemniki na odpady w boksach i wiatach śmietnikowych, które są zamykane w trosce o odpowiednią segregację odpadów.

Miasto apeluje do zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych i mieszkańców, aby w okresie stanu epidemii zrezygnowali z ich zamykania.

„W obecnej sytuacji najważniejsze jest minimalizowanie kontaktu z ogólnodostępnymi powierzchniami, a segregowanie odpadów staje się tematem drugorzędnym” – informuje miasto.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI