r e k l a m a
spot_imgspot_img

WOŚP zagra już w niedzielę. W Gliwicach Cleo i Rezerwat

WOŚP zagra dla gliwiczan po raz 25! Hasło przewodnie i cel zbiórki to: ratowanie dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Minął rok od rekordowego finału, podczas którego zebraliśmy 159 278,22 zł. Czy pobijemy rekord? Mamy nadzieje że tak! Startujemy o godz. 12.30 na Rynku Starego Miasta a oficjalne otwarcie planowane jest na 13.00 i zostajemy na nim do 22.00.

Atrakcji nie zabraknie i w myśl hasła „dla każdego coś dobrego” będzie się wiele działo.

W Gliwicach pojawi się ok 200 wolontariuszy z puszkami WOŚP-u. Będzie można ich spotkać w całym mieście oraz centrach handlowych Arena i Forum.

W centrum wydarzeń czyli na Rynku stanie duża scena na której pojawia się artyści znani i lubiani, ale także ci startujący do dużej kariery, co ciekawe wszyscy będą prezentować Gliwice.

A jako że nie samą muzyką człowiek żyje, będą pokazy sprawnościowe m.in. pokaz pierwszej pomocy zorganizowany przez Polski Czerwony Krzyż, zatańczą Mażoretki Pantery. Zobaczymy japońską sztukę walki JUDO – Kataguruma, oraz pokaz działań służb mundurowych zorganizowany przez Team ASG Gliwice. Nie zabraknie motorów z Klubu WRM Gliwice.

To dla ducha a dla ciała? To co modne i zdrowe czyli food trucki! Kilka zaparkuje na płycie rynku i zaserwuje dania z całego świata. Nie zabraknie słodkości dla młodszych i starszych.

Swoje stoiska rozstawią organizacje pozarządowe i Samorząd Politechniki Śląskiej.

Nie zabraknie ciekawych licytacji, będą działa gliwickich Artystów i Darczyńców i wiele innych bardzo cennych rzeczy m.in. koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej z podpisami zawodników oraz specjalnie przygotowana koszulka Piasta Gliwice, także z autografami. Piłka tenisowa z autografem Agnieszki Radwańskiej, romantyczna kolacja dla dwojga w jednej z gliwickich restauracji, kurs prawa jazdy i wiele innych…
O godzinie 20:00 razem wyślemy światełko do nieba! Nie może Was zabraknąć, pokażmy nasza dobra stronę. Gliwice razem!

Organizatorami Finału jest Stowarzyszenie GTW i gliwicki Hufiec ZHP. Przy finansowym wsparciu Samorządu Miasta Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI