Wrzesień pełen imprez w Gliwicach. Będzie m.in. festiwal miasta

Przed nami niezwykle imprezowy i pełen wrażeń wrzesień! Miasto Gliwice zaprasza na cztery fantastyczne imprezy, podczas których nikt nie będzie się nudził.

Żegnamy lato na polską nutę
2 września, park Chopina

2 września w parku Chopina szykuje się wielkie wydarzenie. Gliwicka Orkiestra Kameralna pojawi się na scenie z Marcinem Wyrostkiem, który wraz ze swoim zespołem Corazon wystąpi w Gliwicach „Na pożegnanie lata”. Początek – godz. 19.00.

Gwiazdy osłodzą koniec wakacji
7 września, plac Krakowski

Nieuchronnie zbliżający się koniec wakacyjnej laby może osłodzić tylko Muzyczne pożegnanie wakacji! 7 września na placu Krakowskim zagrają gwiazdy muzyki polskiej – Sylwia Grzeszczak, Kamil Bednarek i zespół InoRos. Początek – godz. 18.00.

Festiwal Miasta Złota Rybka
8 i 9 września, park Chopina

Żeby poczuć się jak nad morzem, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Gliwic – 8 września rusza dwudniowy Festiwal Miasta Złota Rybka 2018. Zaplanowano fantastyczną paradę przebierańców, wielkie świetlne widowisko, koncerty pod gołym niebem i zawody sportowe. Wilki morskie i szczury lądowe – wszyscy na pokład! Wstęp wolny! Impreza rozpocznie się 8 września o godz. 14.30, a dzień później wystartuje o godz. 12.00.

Innowacje, piknik i Lao Che. 10 lat Nowych Gliwic
14 i 15 września, Nowe Gliwice

Festiwal Innowacji i Technologii, piknik naukowo-technologiczny oraz świetne, plenerowe koncerty – obchody 10. rocznicy powstania Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” zapowiadają się bardzo interesująco!

14 wrześnie odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Innowacji i Technologii. 15 września przy ul. Bojkowskiej 37 zaplanowano Piknik Naukowo-Technologiczny Pik Tech z udziałem Politechniki Śląskiej, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach oraz firm z sektora wysokich technologii. Na finał obchodów organizatorzy przewidują wielki koncert plenerowy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lao Che.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI