r e k l a m a
spot_imgspot_img

Wybiorą wolontariuszy roku

Centrum Wolontariatu przy Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje z naszego miasta do udziału w konkursie organizowanym z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

W tym roku konkurs pod Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice będzie odbywał się w jednej kategorii – Wolontariusze Roku 2015. Kapituła konkursowa, spośród zgłoszonych przez organizacje kandydatów, będzie mogła wybrać aż 10 osób i uhonorować je tytułem Wolontariusz Roku 2015.

– Konkurs jest okazją dla organizacji mogących, w ten szczególny sposób, docenić pracę wolontariuszy, którzy w niepowtarzalnym stylu, wyróżniając się zaangażowaniem i cechami charakteru, wspierają ich działania. Warto podziękować im za to, że wypełniają swoją osobowością i pracą miejsca na mapie ogromu potrzeb ludzi, zwierząt i środowiska – mówią organizatorzy wydarzenia.

Jest to już trzynasta edycja konkursu. Każda organizacja może zgłosić maksymalnie dwóch wybranych przez siebie wolontariuszy. Konkurs nie obejmuje działalności Szkolnych Klubów Wolontariatu i ich opiekunów, którzy mają możliwość wzięcia udziału w konkursie dla szkół w innym terminie.

Regulamin oraz formularz znajdują się na stronie www.wolontariat.gcop.gliwice.pl. Zgłoszenia należy dostarczyć do filii GCOP przy ul. Zwycięstwa 1 osobiście, pocztą (Centrum Wolontariatu przy GCOP, ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice) lub drogą elektroniczną na adres [email protected], do 27 listopada do godziny 18.00.

Uroczysta Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbędzie się 10 grudnia o godz. 18.00 w Kinie Amok Scena Bajka.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI