spot_img

Wybuch w akademiku. „W budynku nie ma gazu”

[flashvideo file=”http://infogliwice.pl/filmy/2014_09/20140912_wybuch.mp4″ /]

Wczoraj przed godziną 12.00 w jednym z akademików przy ul. Kujawskiej doszło do wybuchu. Zniszczeniu uległa ścianka działowa między dwoma pokojami. Ucierpiał student.

Policja wyjaśnia okoliczności tego dość zagadkowego zdarzenia.

Natychmiast po wybuchu na miejscu pojawiły się pogotowie ratunkowe i gazowe, straż pożarna, policja oraz straż miejska. Lekko ranny student nie wymagał hospitalizacji. Policyjni śledczy wyjaśniają przyczyny eksplozji. Warto zaznaczyć, że w domu studenckim nie ma instalacji gazowych… Trwają oględziny z udziałem policyjnych pirotechników.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI