spot_img

Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku na al. Przyjaźni w Gliwicach

spot_img
spot_img

Dzisiaj przed godziną 9.00 na alei Przyjaźni w Gliwicach doszło do tragicznego wypadku – pojazd typu śmieciarka, cofając, najechał na pieszego. 37-letni mężczyzna zginął na miejscu. Po informacji, która wpłynęła pod numer alarmowy, na miejsce natychmiast skierowano służby.

Obrażenia 37-letniego mężczyzny, mieszkańca jednego ze śląskich miast, okazały się tak poważne, że na ratunek nie było już, niestety, szans. Na miejsce przyjechała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Przeprowadzono oględziny oraz zabezpieczono wszelki możliwy materiał dowodowy. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.

„Szukamy świadków tragedii. W chwili wypadku, około godziny 8.45, miały tamtędy przechodzić dwie kobiety, które prosimy o kontakt” – prosi policja.

„Wszystkie osoby, posiadające wiedzę na temat zdarzenia, prosimy o kontakt pod numer 478592255” – apelują funkcjonariusze.

spot_img
spot_imgspot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Romek
Romek
19 dni temu

Stan techniczny tych śmieciarek to tragedia,opony z których wystają druty to tylko jedna z wielu usterek które przechodzą codzienne kontrole i te padła jeżdżą po naszych drogach.

ART
ART
19 dni temu
Reply to  Romek

Człowieku,co ma stan opony do tego zdarzenia?Owszem-pewnie stan niektórych pozostawia wiele do życzenia. Tylko że to ma się nijak do zdarzenia niestety.

spot_img
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KORONAWIRUS