r e k l a m a


Wypadek na DK88. Kierowcy BMW zatrzymano prawo jazdy

spot_img
r e k l a m a

Wczoraj około 9.30 na DK88, w rejon granicy Gliwic i Zabrza, wezwano służby ratunkowe. Na lekkim łuku wspomnianej drogi doszło do zniszczenia barier energochłonnych i uszkodzenia dwóch samochodów. Co przykre, ucierpiała kobieta prawidłowo jadąca swoim fiatem. Policjanci, po zebraniu i analizie danych, nie mieli wątpliwości i zatrzymali młodemu kierowcy bmw prawo jazdy.

Z ustaleń wynika, że 24-letni kierujący samochodem marki BMW, prawdopodobnie poruszając się z nadmierną prędkością, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne po prawej stronie jezdni, a następnie, odbijając się – w tył prawidłowo jadącego w tym samym kierunku fiata. Ten samochód również uderzył w barierę energochłonną.

BMW dalej przemieszczało się bez kontroli i uderzyło w bariery rozdzielające pasy jezdni, przejmując potężną energię i wpadając na pas dla ruchu przeciwległego. Na szczęście nikt z naprzeciwka nie nadjeżdżał.
W wyniku zdarzenia kierująca fiatem 45-letnia kobieta doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala w Zabrzu. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Kierowcy bmw zatrzymano prawo jazdy kat. B. Postępowanie prowadzi KMP w Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
psi kutas bez s
psi kutas bez s
3 lat temu

24 lata + BMW = to nie mogło zadziałać poprawnie

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI