r e k l a m a
spot_imgspot_img

Wypadek z udziałem motocyklisty. Został ranny

Kolejny w tym roku wypadek z udziałem motocyklisty.

6 czerwca około godziny 18.00 na ulicy Dwór w Chudowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Wstępnie ustalono, że 60-latek z Rudy Śląskiej, kierujący nissanem, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu na 39-letnim mieszkańcu Gierałtowic, jadącym motocyklem marki yamaha. Motocyklista, mając możliwość wykonania tzw. manewru obronnego, położył (wywrócił) pojazd. Doznał złamania nogi.

„Były też dwa inne, dość nietypowe, wypadki. 4 czerwca na ul. Kwiatowej 24-latek kierujący dostawczym renaultem masterem, cofając, potrącił 81-letnią pieszą, która znajdowała się bezpośrednio za autem. Kobietę z urazami przetransportowano do szpitala, a kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w strefie zamieszkania, w której pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo przed pojazdem” – informuje policja z Gliwic.

„Tego samego dnia w Knurowie, na alei Piastów, 45-latek w fiacie bravo nie zauważył leżącej na wjeździe na parking kobiety. Poszkodowana, z obrażeniami, trafiła do szpitala, a policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia” – dodają funkcjonariusze.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI