Wystawa robotów w Forum. Zobacz Robopark

Już 28 lutego w CH FORUM będzie okazja przywitać kilkanaście robotów, które są częścią międzynarodowej wystawy Robopark.

Będzie ją można zwiedzać od 5 marca, a piątkowa impreza jest tego zapowiedzią. W godzinach 14:00 – 20:00 odwiedzający CH FORUM będą mogli zapoznać się z niektórymi robotami, podziwiać ich ruchy i tańce, a także dotknąć ich.
Częścią prapremiery wystawy będą kolorowanki dla najmłodszych i warsztaty z długopisem 3D – dla nieco starszych. Skorzystanie z tych atrakcji jest bezpłatne, a ich miejscem będzie scena główna (parter).

Oficjalne otwarcie wystawy ROBOPARK odbędzie się 5 marca (czwartek) o godz. 11:00. Ta interaktywna wystawa robotów jeszcze nie była prezentowana na Górnym Śląsku.

Zwiedzający ja wejdą w interakcję z 70 unikalnymi robotami z całego świata, poznają zadziwiający świat wirtualnej rzeczywistości, a także obejrzą tańczące błyskawice w uni­kalnym „Tesla-show” oraz wyjątkowy pokaz hologramów.

Atrakcji będzie o wiele więcej. Zwiedzający między innymi posterują dronami, pokierują robotami ruchem ręki, głowy, a nawet uśmiechem. Ponadto podczas warsztatów dzieci będą mogły złożyć kostium robota, rysować piórami 3D, a nawet stworzyć własnego robota.
To wszystko już od 5 marca w CH FORUM. Bilety na wystawę w promocyjnej cenie są już dostępne na stronie internetowej https://robo-park.pl/gliwice/. Będzie je można także nabyć w kasie przed wejściem na wystawę.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI