r e k l a m a


Zabójstwo podczas imprezy. Zaatakował nożem

W sobotę w Knurowie-Szczygłowicach doszło do zabójstwa w trakcie spotkania zakrapianego alkoholem. Jeden z uczestników zadał śmiertelne ciosy nożem 32-letniemu mężczyźnie, a 26-latka poważnie zranił. Policjanci zatrzymali go w pościgu, gdy chciał przeskoczyć przez płot.

Około 22.00 służby dyżurne otrzymały zgłoszenie o rannym mężczyźnie leżącym na al. Piastów w Knurowie. Natychmiast wyruszyła tam załoga ratownictwa medycznego oraz policjanci. Na chodniku, przy przejściu dla pieszych, leżał ranny młody mężczyzna, którym zajęli się ratownicy. 26-latek został przetransportowany do szpitala.

Podczas ustalania okoliczności przestępstwa policjanci dowiedzieli się, że w pobliskim pustostanie znajduje się osoba, która również została zaatakowana nożem. Stróże prawa zastali tam kobietę, próbującą udzielić pomocy mężczyźnie leżącemu na podłodze bez oznak życia. Medycy mogli potwierdzić już tylko, że 32-letni mieszkaniec powiatu mikołowskiego nie żyje.

Policjanci zatrzymali wszystkich uczestników libacji. Główny podejrzany wpadł po krótkim pościgu, w chwili, gdy próbował przeskoczyć przez ogrodzenie. Podobnie jak pozostali zatrzymani, był pijany. Wszystkie te osoby trafiły do policyjnego aresztu.

Ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator rozpoczęli na miejscu oględziny oraz ustalenia wszelkich okoliczności zdarzenia.

Podejrzanym o atak na dwóch współuczestników libacji oraz śmiertelne ugodzenie nożem, okazał się 55-latek. W najbliższych godzinach podejrzany zostanie doprowadzony do sądu. Prokurator zapowiedział złożenie wniosku o jego tymczasowe aresztowanie.

Za zabójstwo i próbę zabójstwa, grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI