r e k l a m a


Zaczynają stroić Gliwice na święta

spot_img
r e k l a m a

W Gliwicach rozpoczyna się przygotowanie miasta do zbliżających się świąt. Bożonarodzeniowy klimat podkreślą choinki, bombki, świetlne tunele, figury aniołów.

„Tradycyjnie już uruchomienie pierwszych świątecznych iluminacji planowane jest w okolicy 6 grudnia. Żeby jednak tak się stało, przygotowania muszą rozpocząć się odpowiednio wcześniej. Nie tylko w centrum miasta, ale także w poszczególnych dzielnicach w najbliższym czasie będzie można obserwować działania naszych pracowników” – informuje MZUK.

Przy ul. Zwycięstwa – przed budynkiem urzędu i na skwerze nad DTŚ – pojawią się choinki. Specjalną oprawę zyska Rynek, gdzie odbywać będzie się jarmark bożonarodzeniowy. Pracownicy MZUK mają specjalne zadanie – przygotują domki, w których wystawcy będą prezentować swoje towary. Na balkonie ratusza ustawiona zostanie choinka.

„Udekorujemy Palmiarnię – przed wejściem stanie choinka, a na budynku zawisną figury aniołów. Świetlne tunele staną w miejscu fontanny na placu Piłsudskiego oraz na placu Grunwaldzkim. Poza tym na Grunwaldzkim pojawi się nowość – między gałęziami drzew zawiśnie efektowna girlanda (to zadanie, które zrealizujemy w ramach zeszłorocznego Budżetu Obywatelskiego). To tylko przykłady. W sumie miasto rozbłyśnie milionem światełek, które będą cieszyć oko do połowy stycznia” – informuje MZUK.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI