r e k l a m a
spot_imgspot_img

Zagadkowa śmierć na stacji benzynowej. Kierowca popełnił samobójstwo

Prokuratura Rejonowa Gliwice-Zachód umorzyła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Tymoteusza S., to jest o przestępstwo z art. 155 kk.

28 marca 2016 r. na terenie stacji benzynowej przy autostradzie A4 – MOP Kozłów, ujawniono ciało Tymoteusza S. Jak ustalono wymieniony przyjechał zestawem ciągnikowym z przyczepą na teren stacji. Następnie udał się do pobliskiej restauracji pozostawiając pojazd bez zamknięcia.
Z relacji świadków wynikało, że po opuszczeniu restauracji pokrzywdzony zachowywał się nerwowo, groził popełnieniem samobójstwa oraz krzyczał , że ukradziono kierowanego przez niego tira wraz z ładunkiem i dużą gotówką. Następnie Tymoteusz S. udał się do łazienki dla niepełnosprawnych, gdzie pracownik stacji znalazł jego ciało wiszące na kaloryferze.

Tymoteusz S. pozostawił list pożegnalny, w którym przeprosił rodzinę oraz podał swoje dane. Policja odnalazła tira na terenie stacji benzynowej, bez śladów wskazujących na jego kradzież. Wszystko wskazuje na to, że nieżyjący mężczyzna nie mógł odnaleźć swojego pojazdu, przez co popełnił samobójstwo.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xyz
xyz
7 lat temu

Ten chłopak, gdy nie potrafił znaleźć pojazdu na parkingu, dzwonił do pracodawcy opisując sytuację a ten groził mu że trafi do więzienia i się do końca życia nie wypłaci za sam towar który miał na pace, moim zdaniem pracodawca powinien dostać karę za groźby, w związku z którymi chłopak popełnił samobójstwo…

Arek
Arek
7 lat temu
Reply to  xyz

Licencjonowany przewoźnik musi mieć towar ubezpieczony. Widocznie była to jakaś kontrabanda. Dla polskiej mafii ubezpieczeniem jest rodzina kierowcy. Policja siedzi w kieszeni mafii, więc umorzenie.

GośćAmator Klusek
GośćAmator Klusek
7 lat temu

Niezła akcja. Sory, ale nie ogarniam tego,co prawdopodobnie się tam stało. Przypadek?Wątpliwe….

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI