r e k l a m a
spot_imgspot_img

Zaginął 25-latek. Był widziany w Gliwicach

Myszkowscy policjanci poszukują zaginionego Piotra Nosek. Zaginiony ostatni raz był widziany w dniu 28 czerwca w godzinach nocnych w Gliwicach.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z myszkowską policją pod numerem 47 85 84 285 lub o przekazanie informacji na numer alarmowy 112.

25-letni Piotr Nosek jest mieszkańcem Myszkowa. Mężczyzna zaginął w dniu 28 czerwca 2020 roku. Tego dnia ostatni raz był widziany około godziny 2.20 w Gliwicach przy skrzyżowaniu ulic Nowy Świat i Rybnicka. 25-letni myszkowianin w dniu 26 czerwca wyszedł z miejsca zamieszkania z zamiarem spotkania się ze znajomymi w Gliwicach. Ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną w dniu 27 czerwca b.r.

Rysopis: wzrost 180 cm szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond. Ubrany najprawdopodobniej w czarne spodnie typu jeans, bluza z kapturem koloru czerwonego, niebieska koszulka, kurtka letnia koloru czarno-niebiesko białego. Brak znaków szczególnych.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków tel. Kontaktowy 47 85 84 285 lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
3 lat temu

Oby się znalazł…legenda Solarisa nie takie historie przetrwał ten chłopak.
Trzymaj się Piotrek!

Sernik
Sernik
3 lat temu

Poszedł w tango znowu

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI