Zaginął gliwiczanin. Akcja poszukiwawcza zakończona sukcesem

Wczoraj, późnym wieczorem, rzecznik prasowy gliwickiej policji poprosił nas o pomoc w poszukiwaniach. Chodziło o nagłośnienie zaginięcia 65-letniego gliwiczanina.

Sprawa wyglądała na niebezpieczną. Na dworze panowały minusowe temperatury, a człowiek miał zaginąć podczas spaceru. Mężczyzna był w rejonie miejscowości Dąbrówka w gminie Wielowieś. Ok. 8.00 wyszedł z jednego z tamtejszych domów (był u rodziny) i udał się na spacer. Nie wrócił do domu do 16.30 i mimo prób poszukiwania rodzinie nie udało się odszukać. Rodzina zgłosiła zaginięcie.

Na miejsce w rejon wysłano kilkudziesięciu funkcjonariuszy, psa tropiącego, ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy.

Czytelnicy infogliwice.pl od razu włączyli się w poszukiwania – masowo udostępniając post z rysopisem zaginionego.

Na szczęście rano policja poinformowała o zakończeniu poszukiwań. Mężczyzna żyje. W wyniku działań policyjnych, natrafiono na informację, która doprowadziła do ustalenia, że zaginiony żyje – jeden z jego znajomych przetransportował go do Gliwic. Policjanci z II komisariatu rozmawiają z mężczyzną i ustalają okoliczności zdarzenia.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Podwoziciel
Podwoziciel
1 rok temu

W Waszej wiadomości jest taka drobna pomyłka. Otóż to nie policja natrafiła na wiadomość że zaginiony wrócił do Gliwic,tylko została powiadomiona o tym fakcie przez osobę która podwiozła Pana Józefa do domu….

Last edited 1 rok temu by Podwoziciel
Podwoziciel
Podwoziciel
1 rok temu
Reply to  infogliwice

Rozumiem,a sprostowanie nformacji pochodzi od osoby która podwiozła „zaginionego” do domu.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI