spot_img

Odnaleziono mieszkańca Gliwic, który zaginął w czerwcu

Od 16 czerwca br. policja prowadziła czynności poszukiwawcze dotyczące mieszkającego w Gliwicach 22-letniego obywatela Maroka.

15 czerwca, nie informując rodziny, mężczyzna wyszedł z mieszkania, nie podając, gdzie się udaje i gdzie będzie przebywać. Wczoraj mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI