r e k l a m a


Zaginięcie 14-latki i 57-latka. Policja zatrzymała 4 osoby

W policyjnym areszcie znalazło się 4 sprawców kradzieży. Na wniosek policji, prokurator nałożył dozór policyjny na podejrzanego o udział w przestępstwach narkotykowych. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców i jednego po spożyciu alkoholu.

Otrzymano zgłoszenia o zaginięciu 14-latki i 57-latka, poszukiwania zakończyły się sukcesem. Ponadto, zatrzymano 4 osoby, które figurowały w systemach policyjnych jako poszukiwane. Otrzymano również zgłoszenie kradzieży jednego pojazdu – skutera.

Osoby podejrzane o kradzieże zatrzymane przez funkcjonariuszy kryminalnych to:
– 51-latek, który ukradł przewody elektryczne o wartości 7100 złotych z terenu budowy supermarketu.
– 22-latek, który dokonał kradzieży nowego telefonu o wartości prawie 5500 złotych na szkodę firmy, w której pracował.
– Do policyjnej celi trafili 21- i 22-latek, którzy od pewnego czasu działali wspólnie, kradnąc alkohol z supermarketu jednej z ogólnopolskich sieci. Wstępnie oszacowano straty na prawie 1200 złotych.

Prokurator objął dozorem policyjnym 30-latka. Kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu prawie pół kilograma narkotyków. Sprawa należy do rozwojowych.

Wśród kierowców, zatrzymanych wczoraj przez naszych policjantów (z alkoholem w organizmach), niechlubnym liderem okazał się 40-latek, którego zatrzymano w Żernicy. Kierował samochodem marki dacia. W jego organizmie wykryto alkohol w stężeniu 1,6 promila. Oczywiście, zatrzymano mu już prawo jazdy. Teraz oczekuje na proces karny i wyrok.

„Między godziną 5.40 a 8.10 na ulicy Błogosławionego Czesława w Gliwicach doszło do kradzieży skutera marki sanyang koloru czarno-niebieskiego o wartości 1500 złotych. Prosimy osoby, które być może zauważyły taki pojazd w swoim rejonie, o podzielenie się tą informacją z gliwicką policją. Dostępny jest całodobowy kontakt telefoniczny pod numerem 47 8592255” – apeluje policja.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI