r e k l a m a


Zajęcia muzyczne metodą E. E. Gordona w minka cafe

Minka Cafe zaprasza na zajęcia muzyczne, prowadzone w oparciu o teorię uczenia się muzyki prof. Eliasa E. Gordona, polegające na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu.

Zajęcia mają na celu wspieranie rozwoju muzycznego oraz przebywanie dzieci w środowisku muzycznym od najmłodszych lat. Obcowanie z muzyką wpływa na lepszą dykcję, koncentrację oraz rozwój intelektualny dzieci. Muzyka i śpiew rozwijają, ale są przede wszystkim dla dzieci czystą przyjemnością i zabawą.

FORMA ZAJĘĆ
Zajęcia prowadzone są w atmosferze zabawy, w formie śpiewanek i rytmiczanek, wykonywanych w ruchu i kierowanych bezpośrednio do dzieci. Dzieci nie są zmuszane do wykonywania poleceń ze względu na to, że nawet pozornie zajęte swoją aktywnością dziecko słyszy i chłonie muzykę, która je otacza.

REKWIZYTY
Skupiamy się na pracy głosem, słuchaniu, gestykulowaniu, mowie, a dodatkowo wspieramy instrumentami orffowskimi (grzechotkami, dzwonkami, tamburynami itp.) oraz rekwizytami (piórka, piłki, chusta klanza, wstążki, chustki itd).

PROWADZĄCA
Mgr sztuki Aleksandra Swoboda – nauczyciel rytmiki, muzyki oraz animator upowszechniania kultury muzycznej, absolwentka kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Zajęcia odbędą się w niedzielę, 30 sierpnia:
godz. 11.30 dzieci 1,5-3 lat z rodzicami
godz. 13.00 dzieci 3-5 lat bez rodziców
godz. 18.00 dzieci 5-8 lat bez rodziców

Czas trwania: 45 min.
Koszt uczestnictwa: 25 zł

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy proszą o zapisy:
[email protected] lub +48 532 915 255

minka cafe ul. Zawiszy Czarnego 22, Gliwice
www.minkacafe.pl

minka-gordon

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pablo
pablo
8 lat temu

… 29 WRZEŚNIA, wystąpi Anna Dereszowska – 29 SIERPNIA!

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI