r e k l a m a


Zamkną ul. Łabędzką i uliczki na Starówce

spot_img
r e k l a m a

21 czerwca zostaną zamknięte odcinki ulic: Grodowej (od ul. Mlecznej do ul. Bankowej), Tkackiej (od ul. Bytomskiej w kierunku ul. Białej Bramy) i Mlecznej (od ul. Grodowej w kierunku Placu Mlecznego)

– informuje Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach. W tych miejscach planowane jest rozpoczęcie robót związanych z wykonaniem przepięć istniejących wodociągów.

Prace będą prowadzone przy zamknięciu dróg dla ruchu kołowego (zapewniając w ramach możliwości dojazd do posesji oraz dowóz towarów) oraz przy ograniczonym ruchu pieszych.

PRUiM zawiadamia również, że 27 czerwca o godzinie 6.00 rozpocznie się remont nawierzchni jezdni ulicy Łabędzkiej w Gliwicach – na odcinku od ronda (Kozielska – Andersa) do ul. Edisona.

Objazdy

Od strony skrzyżowania ulic Edisona i Chemicznej ulicami: Łabędzką, Żabińskiego i Kozielską,

a od strony ronda ulicami: Kozielską i Wiejską do Łabędzkiej.

Objazd dla komunikacji miejskiej poprowadzony będzie ul. Żabińskiego do ul. Kozielskiej z czasowym wyłączeniem przystanków na ul. Łabędzkiej (na odcinku od ul. Żabińskiego do ronda).

Zakończenie robót planowane jest na 2 lipca.

W ramach remontu przewidziano frezowanie starej nawierzchni oraz wykonanie nakładki z asfaltobetonu.

W związku z trwającym remontem ul. Kozielskiej na odcinku od drogi do Rzeczyc do ul. Białostockiej, wprowadzono objazd dla autobusów linii 692 w kursach wariantowych do przystanków „Brzezinka Park Logistyczny” i „Kleszczów Pętla” – poinformował Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

W przypadku przystanku „Brzezinka Park Logistyczny”, po obsłudze przystanku „Brzezinka Przemysłowa” autobus pojedzie ulicą Wyczółkowskiego, drogą krajową nr 88 i ulicą bez nazwy (zjazd z DK nr 88 w sąsiedztwie „Tulipan Park”). W kierunku przystanku „Stare Gliwice Wyczółkowskiego”, po obsłudze przystanku „Brzezinka Park Logistyczny”, objazd poprowadzi ulicą bez nazwy (wjazd na DK nr 88), drogą krajową nr 88 i ul. Wyczółkowskiego. Przejazd w obu kierunkach odbywać się będzie z wyłączeniem obsługi przystanków: „Brzezinka Droga do Łabęd”, „Brzezinka Osiedle”, „Brzezinka Kielecka”, „Brzezinka Wałbrzyska” i „Brzezinka Lubelska”. Przewidywany termin zakończenia prac remontowych to 25 czerwca.

(UM Gliwice)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI