r e k l a m a
spot_imgspot_img

Zamów gogle VR Oculus Rift S i przenieś się do wirtualnej rzeczywistości!

Chcesz doświadczyć wyjątkowych emocji podczas gry w wirtualnej rzeczywistości? Wybierz gogle VR, z którymi gra sprawia jeszcze więcej satysfakcji. Co warto kupić?

Czym są gogle VR?

Gogle VR, czyli gogle wirtualnej rzeczywistości już od kilku lat dostępne są na rynku, ale ich popularność nie maleje. Są one używane głównie do gier komputerowych, jednak ich zastosowanie jest znacznie szersze, ponieważ pozwalają one na realistyczne odwzorowanie różnych przestrzeni bezpośrednio przed oczami użytkownika.

W goglach do wirtualnej rzeczywistości umieszczane są dwa ekrany – po jednym na każde oko. Na ekranach tych wyświetlane są odpowiednio przetworzone obrazy, które pozwalają na uzyskanie efektu widzenia stereoskopowego, czyli stereo. W rezultacie można poczuć się jak podczas przeniesienia do innej rzeczywistości.

Obecnie gogle VR współpracują z rosnącą liczbą gier komputerowych. W bogatej bibliotece każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego.

Jakie gogle VR wybrać?

W sprzedaży znajduje się obecnie pełna gama gogli VR, które zasadniczo mają ten sam cel, czyli przenosić użytkowników do wirtualnej rzeczywistości, jednak ze względu na zastosowane podzespoły oraz parametry robią to w lepszy lub gorszy sposób.

Aby efekt VR był optymalny, warto zdecydować się na markowe gogle, które rzeczywiście są w stanie zagwarantować niesamowite doznania. Oznacza to, że najlepiej zdecydować się na markowy sprzęt, który ma dobre opinie wśród użytkowników.

Gogle VR Oculus Rift S

Jednymi z najczęściej kupowanych gogli są Oculus Rift, które opracowane zostały przez znaną firmę Oculus VR. Pierwsza wersja okularów VR firmy trafiła do sprzedaży w 2016 orku. Obecnie do dyspozycji są już bardziej zaawansowane modele o lepszych parametrach niż pierwowzór.

Aktualnie największym powodzeniem cieszą się Oculus Rift S – gogle do wirtualnej rzeczywistości, które wyposażone są w zaawansowane systemy umożliwiające uzyskanie niespotykanej wcześniej jakości obrazu, dźwięku oraz precyzji kontroli.

Oculus Rift S to zestaw zawierający same gogle oraz podłączany do nich kabel Oculus Rift S. Gogle w tym wariancie zostały wyposażone w zaawansowane soczewki nowej generacji, które zapewniają wyjątkowo ostry, jasny i kontrastowy obraz o realistycznym wyglądzie. Do okularów dołączone są również dwa kontrolery bezprzewodowe, co powoduje, że korzystnie z nich jest wyjątkowo wygodne i daje niemalże nieograniczone możliwości w poruszaniu swoją postacią.

Gogle VR Oculus Rift S można zakupić w dobrych sklepach z elektroniką w cenie od około 1800 złotych.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI