Zator i okolice – na gości czeka coraz więcej noclegów

Położona w południowej części Polski, w Małopolsce miejscowość Zator swoją sławę zawdzięcza działającym w niej parkom rozrywki – Energylandii oraz Zatorlandowi. Aktualnie do dyspozycji jest tutaj także coraz więcej wysokiej klasy noclegów. Gdzie można zanocować w Zatorze? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Zator – parki rozrywki i nie tylko

Zator to niewielkie miasto, które liczy sobie około 3,5 tysiąca mieszkańców. Byłoby mało znaną miejscowością, gdyby nie dwie inwestycje – park rozrywki Energylandia oraz park Zatorland. To obecnie największe w Polsce rodzinne centra rozrywki, które zapewniają mnóstwo zabawy dla młodszych i starszych. Jednak Zator to nie tylko Energylandia oraz Zatorland. Dodatkowo, znajdują się tutaj inne ciekawe atrakcje, w tym między innymi znane wśród wędkarzy łowiska, różnorodne trasy rowerowe do wyboru. Zator ma również kilka interesujących zabytków, w tym kościół parafialny pw. św. Wojciecha i św. Jerzego z 1393 roku oraz zamek książęcy, a także ciekawe okolice, w tym między innymi papieskie miasto Wadowice

Noclegi w Zatorze – nocowanie na każdą kieszeń

Gdy do miejscowości zaczęło przyjeżdżać coraz więcej turystów, pojawiło się również większe zapotrzebowanie na usługi noclegowe. W związku z tym w Zatorze zaczęto otwierać kwatery na wynajem, pensjonaty, kempingi i pola namiotowe, a także wyższej klasy obiekty jak hotel Zator i okolice zaczęły przyciągać wtedy jeszcze więcej gości. Aktualnie Zator posiada do wyboru pełną paletę noclegów, które są dostępne też niemalże na każdą kieszeń – ceny noclegów zaczynają się już od około 20 złotych dla jednej osoby za dobę. Warto jednak zaznaczyć, że pojawiły się także luksusowe obiekty, w których za nocleg trzeba zapłacić więcej – od około 100-150 złotych za osobę, jednak zapewniają one znacznie wyższy poziom wypoczynku. Na uwagę zasługują między innymi hotele Spa, które oferują nie tylko noclegi, ale również dostęp do zabiegów Spa. Jeśli zatem potrzebny jest dobry hotel Zator ma do zaproponowania wiele obiektów nawet dla najbardziej wymagających klientów. Z aktualnymi ofertami noclegowymi można zapoznać się online.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI