r e k l a m a


Zawodnicy Akademii Piłkarskiej TEAM najlepsi w turnieju

Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej TEAM wygrali X edycję turnieju piłkarskiego dla orlików.

Młodzi piłkarze trenujący na co dzień w Akademii TEAM Jarosława Kaszowskiego okazali się najlepsi. Co istotne – właśnie zakończył się sezon na boiskach trawiastych, a turniej był jednocześnie pierwszym kontaktem z piłką halową od kwietnia. – Bardzo nas to cieszy, że chłopcy tak udanie powrócili na halę. Zawodnicy starali się grać piłką, rozgrywać i budować akcje od tyłu, a nie kopać spod własnej bramki pod bramkę przeciwnika – podkreśla Jarosław Kaszowski.

Co ważne – TEAM stracił najmniej bramek, brakowało jednak skuteczności, ponieważ zawodnicy stwarzali sobie bardzo dużo sytuacji w każdym meczu. – Chłopcy nie potrafią utrzymać koncentracji przez cały mecz, co powoduje, że gdy szybko strzelają bramki i prowadzą różnicą kilku goli, nadchodzi rozluźnienie. Cieszymy się, że zawodnicy pokazali się z dobrej strony i że mogli zagrać z drużyną z Rybnika, z którą zmierzyli się po raz pierwszy. Z drużynami Piasta oraz MKS Zaborze rywalizują na co dzień w rozgrywkach ligowych – mówi Kaszowski.

Trenerem tej grupy jest Przemysław Dewucki (przebywający aktualnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski w futsalu) oraz od niedawna Mateusz Dryk.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został piłkarz Akademii TEAM Dominik Mikuła.

W czasie turnieju rozegrano piętnaście spotkań, w których padło aż 70 bramek.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI