spot_imgspot_img


ZDM: „Ktoś zniszczył maty”. Internauci: „Zapewne pług odśnieżający”

Zarząd Dróg Miejskich straszy, że sprawa zostanie zgłoszona policji. Zanim zajmą się nią śledczy, to internauci już znaleźli domniemanego sprawcę. Chodzi o zniszczenie mat słomiano-foliowych które miały chronić rośliny przy drogach.

„Część mat słomiano-foliowych ustawionych wzdłuż ul. Różewicza zostało zniszczonych. Wykonawca zapowiedział, że zgłosi sprawę policji” – informuje ZDM.
W ostatnim czasie przy ul. Różewicza i ul. Daszyńskiego zamontowane zostały maty, których zadaniem jest ochrona nowo nasadzonych roślin. „W okresie zimowym, stanowić one będą barierę dla szkodliwego działania środków, którymi posypywane są drogi, a bez których trudno byłoby utrzymywać odpowiedni stan nawierzchni jezdni” – informuje ZDM.

Maty przy ul. Różewicza zostały zniszczone na zakręcie.

Portal Dzisiaj w Gliwicach opublikował zdjęcie zniszczonych mat, a internauci od razu wskazali winnego. Ich zdaniem to pług, który odśnieża ulice. Na zdjęciu widać, że zniszczona mata przysypana jest śniegiem. „Nie ktoś, tylko pług odrzucający śnieg na zakręcie” – napisał jeden z internautów. „Dalej jest to „ktoś”, bo nie wiemy kto kierował pługiem” – dodał inny gliwiczanin. „Szkoda… ładnie wyglądały. Ale z pługiem nie miały szans” – napisała internautka.

Może ZDM nie musi dorzucać policji kolejnego zadania?

Wydaje się, że wspomniany „ktoś” został już przez internautów namierzony. ZDM powinien sprawdzić ten trop, zanim sprawcy będzie szukała policja.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI